pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 23 października 2018
  • wyświetleń: 4316

Prezent imieninowy dla Jerzego - oryginalne pomysły

Materiał partnera:

2 listopada zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że każdy Jurek uśmiecha się na myśl o swoich imieninach. Będzie przyjęcie, będą znajomi, będą prezenty. Jeśli wśród Twoich bliskich jest jakiś Jerzy, to też na pewno uśmiechasz się na myśl o zbliżającej się imprezie. Może masz wujka Jurka, może tatę, brata, męża, przyjaciela albo znajomego z pracy. Bez względu na to, już nie możesz doczekać się tego wieczoru. Ale wszystko po kolei, najpierw trzeba pomyśleć o prezencie. No i tutaj pojawia się pewien kłopot, bo coraz trudniej znaleźć coś oryginalnego i rozważałeś nawet załatwienie sprawy jakimś alkoholem albo czekoladkami. To jednak nie jest właściwa droga, zwłaszcza że mogą Ci pomóc prawdziwi eksperci w zakresie personalizowanych prezentów na każdą okazję. Sklep internetowy MyGiftDNA to właściwe miejsce, by zacząć poszukiwania. W artykule znajdziesz wyjątkowy prezent imieninowy dla Jerzego. Zapraszamy!

Twój małżonek Jerzy jest niezrównany, jeśli chodzi o walkę z różnymi usterkami w domu? Do tego stopnia rozwinął umiejętności, że właściwie nigdy nie musicie wzywać na pomoc fachowca? Gdy zajdzie potrzeba, potrafi stać się hydraulikiem, innym razem elektrykiem, ale też specjalistą od komputerów i sprzętu AGD? Jeśli tak, to po pierwsze gratulujemy takiego męża, a po drugie polecamy znakomity prezent imieninowy, który podkreśli wybitne umiejętności Jurka i przyda mu się do codziennej walki z awariami. Fix it - multitool ucieszy solenizanta i gwarantujemy, że będzie często używany. W MyGiftDNA jest więcej znakomitych narzędzi typu multitool. Koniecznie je obejrzyj!

Prezent imieninowy dla Jerzego


Każdy może być agentem Jej Królewskiej Mości. Zwłaszcza Twój brat Jurek, który jest największym fanem przygód Jamesa Bonda. Z przyjemnością chodzi w garniturach, ciągle próbuje się przekonać do smaku wódki z martini, ćwiczy przed lustrem magnetyczne spojrzenie i przedstawia się w konfiguracji nazwisko, imię i nazwisko. Być może nie dostanie licencji na zabijanie, ale można chociaż w niewielkim stopniu urzeczywistnić te marzenia. Plakat filmowy "Bond" to świetny prezent imieninowy dla Twojego brata Jurka. Teraz będzie mógł się poczuć jak 007, co na pewno sprawi mu wiele przyjemności. Ten upominek na sto procent stanie się ulubioną ozdobą w pokoju. A praca domowa dla chętnych to obejrzenie wszystkich plakatów filmowych w MyGiftDNA. Warto!

Prezent imieninowy dla Jerzego


Tutaj mamy prezent imieninowy dla taty Jerzego, w którym moc silna jest. Coś dla wielkiego fana "Gwiezdnych wojen" i nie mniejszego fana piwa. Prawda, że ciekawe połączenie? Rezultat wydaje się wręcz oczywisty - kolejny maraton sagi, a do tego złoty trunek, oczywiście w umiarkowanych ilościach. Vader Dad - personalizowany kufel to zabawny i oryginalny prezent, dzięki któremu wieczorny relaks z piwkiem będzie wprost doskonały. Tata z pewnością doceni pomysłowość i już zawsze będzie pił tylko z tego kufla. Grawer nawiązujący do słynnej sceny rozbawi go i zwróci uwagę gości. Naszym zdaniem - upominek idealny! Zapraszamy też na naszą stronę, gdzie kufli z efektownymi grawerami jest bardzo dużo.

Vader-Dad]Vader Dad - personalizowany kufel


Uniwersalny prezent imieninowy dla Jurka. Możesz go z czystym sumieniem podarować każdemu i masz pewność, że będzie używany. A dzięki personalizacji będzie używany z wielką przyjemnością. A jeśli np. Twój znajomy Jurek dużo podróżuje albo w ramach pracy spędza wiele godzin na zewnątrz, gdzie nie zawsze jest ciepło, to ten drobiazg sprawdzi się doskonale. Twoje imię - kubek termiczny pozwoli cieszyć się doskonałym smakiem ulubionej kawy albo herbaty w ciągu dnia. Jesteśmy pewni, że Jerzy będzie zadowolony z takiego upominku. A dla zainteresowanych taka informacja - w MyGiftDNA jest mnóstwo kubków termicznych z wyjątkowymi i zabawnymi wzorami. Odwiedź nas!

Twoje imię - kubek termiczny


Masz wujka Jurka, którego największą pasją jest domowa produkcja najróżniejszych alkoholi? Przez lata tak się w to wciągnął, że teraz ciężko powiedzieć, czy sam spróbował już wszystkich swoich wyrobów? Tak, to hobby, które może pochłonąć bez reszty. Oczywiste jest, że na imieninowej imprezie odbędzie się wielka degustacja, po której wielu gościom może się nieco poplątać język. Niekoniecznie dlatego, że wleją w siebie ogromne ilości trunków. Wujek jak produkuje, to się nie bawi w jakieś delikatne alkohole. Jego wyroby potrafiłyby powalić słonia, dlatego ten prezent imieninowy będzie idealny. Uwaga mocna - karafka do nalewek lub likieru z pewnością przyda się podczas degustacji. A więcej personalizowanych karafek znajdziesz na naszej stronie.

karafka do nalewek lub likieru


Już wiesz, co podarować Jurkowi? Pewnie tak, ale może masz ochotę na więcej wspaniałych upominków. Dlatego naszym obowiązkiem jest zaprosić Cię do obejrzenia wszystkich prezentów na imieniny w MyGiftDNA.