pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 19 października 2018
  • wyświetleń: 3335

Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe - Dariusz Skrobol

Artykuł sponsorowany:

Twój głos jest ważny! 21 października w całym kraju odbędą się wybory samorządowe. Bez względu na poglądy zapraszam do udziału. To nasz obywatelski obowiązek. Lokale wyborcze będą czynne od godz. 7.00 do 21.00.

PPS


Jestem człowiekiem, którego Państwo znają i wiedzą, czego można ode mnie oczekiwać. Gwarantuję Państwu, że to, co dobre nie zmieni się i nasza gmina nadal będzie się rozwijała. Dlatego 21 października ponownie zamierzam ubiegać się o stanowisko burmistrza Pszczyny. Kandyduję wraz z przedstawicielami Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego do Rady Miejskiej w Pszczynie. Zachęcam do oddania głosu na ludzi sprawdzonych, doświadczonych i godnych zaufania.

Bądźmy razem z mieszkańcami i dla mieszkańców!

Loading...


Chciałbym przedstawić kandydatów Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego, z którymi wspólnie idziemy do wyborów. Mamy reprezentantów wielu środowisk, którzy będą ubiegali się o mandat w Radzie Miejskiej. PPS wystawiło kandydatów we wszystkich czterech okręgach. Warto im zaufać. To dobrzy fachowcy, społecznicy, ludzie zaangażowani. Chcą zmieniać naszą gminę.

Zapraszam do udziału w wyborach. To nasz obywatelski obowiązek. Spotkajmy się 21 października przy urnach.

Na stronie www.kwwpps.pl prezentujemy sylwetki naszych kandydatów.


Link do wydarzenia fb: www.facebook.com/events/450049268852619/

PPS

PPS

PPS

PPS