pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 18 października 2018
  • wyświetleń: 4494

Wypadek na "Wiślance": osobówka zderzyła się z ciągnikiem rolniczym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Policjanci z pszczyńskiej komendy ustalają dokładny przebieg zdarzenia drogowego, do którego doszło we wtorek, 16 października na pawłowickim odcinku "Wiślanki". Zderzyły się tam dwa pojazdy: Ford Focus i ciągnik rolniczy. W wypadku ucierpiały kierująca i pasażerka osobówki.

Informację o zdarzeniu dyżurny pszczyńskiej komendy odebrał przed godz. 9.00. Wynikało z niej, że na prawym pasie DK-81 zderzyły się dwa pojazdy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że jadąca w kierunku Żor 20-latka z Rudziczki, uderzyła w tył jednej z dwóch przyczep ciągniętych przez traktor rolniczy.

Kierująca z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu została przewieziona do szpitala. Pod opiekę lekarzy trafiła również podróżująca z nią pasażerka, u której ratownicy stwierdzili uraz odcinka szyjnego kręgosłupa. Zarówno ranna 20-latka, jak i 23-letni kierowca ciągnika byli trzeźwi w chwili zdarzenia.

BM / pless.pl
źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj