pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 18 października 2018
  • wyświetleń: 2239

Rządowy Program Czyste Powietrze - spotkanie w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj

Za nami:

W czwartek, 18 października o godzinie 17.30 w Domu Kultury w Woli odbędzie się spotkanie informacyjne odnośnie programu "Czyste powietrze" dającego możliwość dofinansowania do ocieplenia domu i wymiany źródła ciepła (kotła).

Spotkanie poprowadzi Mirosława Rozmus, właścicielka firmy EkoMirka. Organizatorem jest Marcin Germanek - radny Gminy Miedźna.Rządowy Program Czyste Powietrze to program, dzięki któremu właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynków. Program priorytetowy koncentruje się na termomodernizacji oraz efektywnym zarządzaniu energią w gospodarstwach domowych, co pozwoli zmniejszyć ilość zużywanej energii cieplnej i da rzeczywiste oszczędności finansowe. Zyska na tym również stan środowiska naturalnego, dzięki ograniczeniu emisji pyłów, gazów cieplarnianych i innych substancji.

Program Priorytetowy Czyste Powietrze to możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysoko-emisyjnego kotła grzewczego.

Informacje o naborze do programu: www.nfosigw.gov.pl/czyste-powietrze/ogloszenie-o-naborze

Rządowy Program Czyste Powietrze - spotkanie w Wol

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj