pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 października 2018
  • wyświetleń: 4015

Dariusz Skrobol: taki jest mój program na Pszczynę!

Artykuł sponsorowany:

Dariusz Skrobol, kandydat na burmistrza Pszczyny przedstawia swój program na Pszczynę!

Loading...


Szanowni Mieszkańcy,

w 2014 roku ponownie powierzyliście mi Państwo zarządzanie gminą. Dziękuję za to ogromne
zaufanie. Postanowiłem zwrócić się do Państwa osobiście, ponieważ 21 października wspólnie zadecydujemy o przyszłości naszej gminy. Ostatnie cztery lata to okres, w którym razem musieliśmy zmierzyć się z wieloma wyzwaniami: reformą oświaty, zanieczyszczeniem powietrza, uruchomieniem miejskiej komunikacji. Udało się nam to m.in. dzięki spłacie zadłużenia gminy o 25 mln zł, a także zaangażowaniu i pracy wielu życzliwych ludzi. Odczuwam wielką satysfakcję obserwując, jak zmienia się nasze miasto i sołectwa.

Mając na uwadze politykę zrównoważonego rozwoju, podejmowałem działania pozwalające w każdej małej społeczności zrealizować nowe inwestycje, zarówno drogowe, jak i rekreacyjno-sportowe (budowy placów zabaw i siłowni zewnętrznych).

Jestem dumny z czynnego udziału mieszkańców w inicjatywie budżetu obywatelskiego. Bez Państwa wsparcia i wielu konstruktywnych spotkań nie udałoby się nam wspólnie zrealizować wielu ważnych zadań.
Jestem dumny z naszej gminy, którą wszyscy razem tworzymy.

Jestem człowiekiem, którego Państwo znają i wiedzą, czego można ode mnie oczekiwać. Gwarantuję Państwu, że to, co dobre nie zmieni się i nasza gmina nadal będzie się rozwijała. Dlatego 21 października ponownie zamierzam ubiegać się o stanowisko burmistrza Pszczyny. Kandyduję wraz z przedstawicielami Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego do Rady Miejskiej w Pszczynie. Zachęcam do oddania głosu na ludzi sprawdzonych, doświadczonych i godnych zaufania.

Bądźmy razem z mieszkańcami i dla mieszkańców!


PPS

PPS

PPS

PPS

PPS