pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 października 2018
  • wyświetleń: 751

Zaproś pandę do domu!

Materiał partnera:

Czy kupując środki higieniczne, zastanawiasz się w jaki sposób możesz zadbać o naszą planetę? Postawa proekologiczna to priorytet w dzisiejszych czasach. Bądź świadomym konsumentem, wybierz produkty z bogatej oferty Cheeky Panda, zarówno do domu jak i do firmy. Zacznij już dziś dbać o środowisko naturalne!  

Cheeky Panda


Panda, która podbiła rynekCheeky Panda to firma specjalizująca się w produkcji artykułów higienicznych z bambusa. Została stworzona w 2016 r. przez dwóch młodych przedsiębiorców i nieustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Część dochodów ze sprzedaży produktów jest przeznaczona na ochronę roślin i zwierząt w lasach tropikalnych. Papier toaletowy i chusteczki higieniczne wykonane w 100% z naturalnego włókna bambusowego skradły serca milionów użytkowników w Europie i Wielkiej Brytani.

Ekologiczny papier toaletowyAbsolutnym bestsellerem marki Cheeky Panda jest ekologiczny papier toaletowy, który występuje w kilku wariantach dopasowanych do potrzeb domowych, a także do użytku firmowego. Wszystkie produkty są w 100% ekologiczne, produkowane z trawy bambusowej, porastającej tereny odległe od obszarów zamieszkiwanych przez pandy. Taki sposób pozyskiwania surowca sprawia, że zwierzęta te nie są narażone na niedostatki pokarmu. Ekologiczny wymiar całego przedsięwzięcia przejawia się również tym, że ogranicza się w ten sposób wycinkę drzew, z których pozyskuje się celulozę do produkcji tradycyjnego papieru. Produkty Cheeky Panda są pozbawione chemii i barwników, dlatego też mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików. Zarówno papier toaletowy, jak i jego opakowanie są wykonane z materiałów całkowicie biodegradowalnych.

Cheeky Panda


Zaproś pandę do domuJeśli używasz w domu tradycyjnego papieru toaletowego, musisz wiedzieć, że został on wykonany z celulozy lub makulatury. Nie dosyć, że może podrażniać Twoją skórę, to na dodatek szkodzi środowisku naturalnemu. Warto zastanowić się nad zmianą przyzwyczajeń i pomyśleć o zakupie produktu, dzięki któremu zapewnisz sobie dobre samopoczucie i zadbasz o naszą planetę. Papier toaletowy w rolce to idealne rozwiązanie do domu! Jest wydajny i jedwabiście miękki. Jedna rolka ma aż 24 m! Zadba nawet o najbardziej wymagającą skórę. Bambus wykazuje działanie przeciwgrzybiczne i antybakteryjne. Jest hipoalergiczny. Nie zawiera chloru, jest bezzapachowy, a na dodatek bardzo wytrzymały (posiada trzy warstwy). Dostępny w opakowaniach po 4 i 9 rolek. Zaproś Cheeky Pandę do domu!

Cheeky Panda w Twojej firmieCheeky Panda wychodzi również na przeciw przedsiębiorcom. W ofercie znajdziemy dwuwarstwowy papier toaletowy jumbo przeznaczony do toalet publicznych. Każda rolka jest bardzo wydajna, ponieważ ma aż 300 m długości. Papier dostępny jest w opakowaniach po 6 rolek. Dla mniejszych firm wygodnym rozwiązaniem będą rolki mini jumbo pakowane po 12 sztuk, każda o długości 150 m.

Papier toaletowy Cheeky Panda to idelane rozwiązanie do domu i do firmy. Zaufały mu już tysiące użytkowników na całym świecie. Teraz Twoja kolej! Przekonaj się jak łatwo jest dbać o naszą planetę.