pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 października 2018
  • wyświetleń: 7639

Złodzieje nie próżnują. Ukradli samochód, rowery i rzeczy osobiste

W minionym tygodniu złodzieje nie próżnowali. Kradzieży dokonywali w całym powiecie pszczyńskim. Ich łupem padły zarówno przedmioty bardzo cenne, jak samochód czy rowery, a także rzeczy osobiste.

Do pierwszej kradzieży doszło we wtorek, 9 października o godzinie 21.00. Złodzieje weszli na teren posesji przy ul. Ksawerego Dunikowskiego w Pszczynie, skąd skradli dwa rowery o wartości 600 zł.

Zaledwie dwa dni później, ok. godz. 13.40 w sklepie wielobranżowym przy ul. Władysława Broniewskiego w Pszczynie, nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela wraz z dokumentami, w tym dowodu rejestracyjnego, dowodu osobistego, prawa jazdy oraz pieniędzmi na szkodę mieszkanki Pszczyny. Tego samego dnia wieczorem złodziej poprzez przekręcenie wkładki zamka w drzwiach, dokonał włamania do przyczepy kempingowej w Kobielicach, skąd skradł telewizor marki "Samsung" 22 cale, powodując straty w wysokości 500 zł.

W piątek, 12 października złodziej spowodował największe straty. O godzinie 14.00 z terenu posesji w Brzeźcach ukradł samochód marki VW Polo. Wartość skradzionego mienia wyceniono na kwotę 50.000 zł.

Następnego dnia doszło do włamania do samochodu Daewoo Nubira zaparkowanego przy ul. Przemysłowej w Woli. Nieustalony sprawca poprzez zerwanie wkładki zamka w drzwiach kierowcy dostał się do pojazdu, skąd dokonał kradzieży nawigacji Navi-tel oraz kamery, powodując straty w wysokości 1000 zł.

Ostatnie zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 14 października ok. godz. 2.00 w lokalu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Pszczynie. Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, z kieszeni jej spodni skradł telefonu Huawei Y6 o wartości 650 zł.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.