pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 października 2018
  • wyświetleń: 19768

[FOTO] Wypadek na DK-1 w Pszczynie. Zderzyły się trzy pojazdy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Do zdarzenia doszło w sobotę, 13 października około godziny 14:00 na krajowej jedynce w Pszczynie. Kraksa miała miejsce około 500 metrów przed skrzyżowaniem z ulicą Polne Domy. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Zderzenie na DK-1 w Pszczynie - 13.10.2018 · fot. FB/PszczyńskieDrogi


Do zdarzenia doprowadził Chorwat, który prowadził samochód ciężarowy. Najechał on na tył Toyoty Yaris, która siłą uderzenia została dopchnięta do mikrobusa. Wszystko działo się bardzo szybko, a awaryjne hamowanie było spowodowane przez Opla Astrę. Ten samochód uległ awarii i stał już od kilkunastu minut na prawym pasie ruchu w oczekiwaniu na lawetę.

Do szpitala trafiły dwie młode osoby podróżujące samochodem osobowym. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego i prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. W czasie interwencji służb i późniejszych czynności funkcjonariuszy z drogówki, kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. Droga została uprzątnięta po około dwóch godzinach od zdarzenia.

sid / pless.pl, źródło: pless.pl - Pszczyńskie Drogi

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj