pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 października 2018
  • wyświetleń: 5446

Kandydaci na żywo odpowiedzą na pytania czytelników pless.pl!

Od wtorku do czwartku na portalu pless.pl i na naszym fanpage'u przeprowadzamy wideo czaty z kandydatami na burmistrza Pszczyny, w trakcie których internauci będą mogli zadawać pytania - najciekawsze z nich są odczytywane w transmisji na żywo. Pierwsza transmisja odbędzie się we wtorek 16 października. Gościem portalu pless.pl będzie Przemysław Wieczorek.

czat
Kandydaci na żywo odpowiedzą na pytania czytelników pless.pl!


Jesteśmy na ostatniej prostej wyścigu o fotel burmistrza Pszczyny. Na kilka dni przed wyborami dajemy czytelnikom naszego portalu możliwość wirtualnej rozmowy z kandydatami na gospodarza gminy!

Idea wydarzenia jest bardzo prosta. Od 16 do 18 października każdego dnia o godzinie 12.00 rozpoczniemy na Facebooku transmisję na żywo, w której będzie uczestniczył kandydat na burmistrza Pszczyny. W trakcie około 30-minutowej transmisji na żywo internauci będą mogli zadawać pytania - najciekawsze z nich zostaną odczytane kandydatom w trakcie wideo czatu.

Uczestnictwo w naszej inicjatywie potwierdzili wszyscy kandydaci.

Plan wideo czatów z kandydatami na burmistrza Pszczyny:  • wtorek, 16 października, godz. 12.00 - Przemysław Wieczorek
  • środa, 17 października, godz. 12.00 - Marcela Kanafek-Lewandowska
  • czwartek, 18 października, godz. 12.00 - Dariusz Skrobol

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.