pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 10 października 2018
  • wyświetleń: 2256

Goczałkowice: Porady prawne dla osób poszkodowanych górniczo

Towarzystwo Społeczno-Gospodarcze "Inicjatywa" ogłosiło nabór mieszkańców poszkodowanych górniczo na bezpłatne porady prawne dotyczące uzyskiwania godnych odszkodowań, przywracania funkcjonalności zniszczonych nieruchomości.

szkody górnicze
Szkody górnicze w Goczałkowicach-Zdroju - zdjęcie archiwalne · fot. pszczyna.tv


Stowarzyszenie "Inicjatywa" uzyskało dotacje z Lokalnej Grupy Działania "Ziemia Pszczyńska" w ramach Projektu Grantowego pt. "Społeczność siłą rozwoju - integracja społeczna" (poddziałanie "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objęte Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020).

Zgłoszenia należy kierować na nr. tel. 697 909 837 od poniedziałku do piątku w godz. od 19.00 do 20.00 lub e-mail tsg.inicjatywa@gmail.com.

Warsztaty porad prawnych odbędą się w budynku Szkoły Podstawowej w godzinach popołudniowych. Dokładne terminy wyznaczy Kancelaria Prawna o czym zostaną poinformowani zainteresowani mieszkańcy.

new / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.