pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 października 2018
  • wyświetleń: 2110

Dni Otwarte w bibliotece pedagogicznej w Pszczynie

Za nami:

"Czytanie - oto najlepszy sposób uczenia się. Czytanie najlepszą nauką" - ten cytat Aleksandra Puszkina jest hasłem towarzyszącym tegorocznym Dniom Otwartym dla studentów i maturzystów w bibliotece pedagogicznej w Pszczynie.

Biblioteka pedagogiczna
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach Filia w Pszczynie · fot. PBW w Katowicach Filia w Pszczynie


W dniach od 9 do 12 października biblioteka zaprasza studentów rozpoczynających naukę na różnych kierunkach studiów oraz tegorocznych maturzystów do zapoznania się z biblioteką i jej zbiorami. Każdy chętny będzie miał okazję zwiedzenia magazynów bibliotecznych niedostępnych na co dzień dla czytelników oraz obejrzenia wystawy podręczników akademickich. Klasy maturalne zachęcamy do skorzystania z zajęć edukacyjnych na temat bibliotek cyfrowych (prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny).

Biblioteka pedagogiczna
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach Filia w Pszczynie · fot. PBW w Katowicach Filia w Pszczynie


Dla nowych czytelników biblioteka przygotowała kody dostępu do czytelni internetowej IBUK Libra oraz drobny słodki poczęstunek.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.