pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 29 września 2018
  • 30 września 2018
  • wyświetleń: 6162

Kampania wyborcza: spotkania, ramki na tablice i nakładka na FB

Do wyborów pozostały już trzy tygodnie. 21 października wybierzemy burmistrza Pszczyny, wójtów oraz radnych gmin powiatu pszczyńskiego. Kampania nabiera tempa i w najbliższych dniach coraz częściej odbywać będą się spotkania z kandydatami. Pojawiły się również inne ciekawe elementy, o których warto wspomnieć.

W ramach kampanii wyborczej nie brakuje ciekawych inicjatyw i elementów, które pozostają z nami na dłużej. Jedną z nich może być nakładka na zdjęcie profilowe na facebooku, którą przygotowało Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe.

- W ostatnich dniach sporo emocji towarzyszyło kampanii wyborczej. Działo się dużo złego. Proponuję, aby zamiast negatywnych emocji porozmawiać o naszej Pszczynie. Mieszkamy tutaj i kochamy naszą gminę. Dla osób, którzy czują się związani z regionem przygotowaliśmy specjalną nakładkę. Miłego dnia - poinformował w mediach społecznościowych burmistrz Dariusz Skrobol. Tu warto dodać, że grafika nie posiada ona żadnych logotypów wyborczych.

Dariusz Skrobol, FB
Kandydat na burmistrza - Dariusz Skrobol przygotował nakładkę "kocham Pszczynę!", którą każdy może zamieścić na swoim zdjęciu profilowym na facebooku. · fot. facebook.com


To nie jedyny gadżet PPS, który ma szansę pozostać z nami na dłużej. Kolejnym są ramki do tablic rejestracyjnych z napisem "Moja Pszczyna - jo jej przaja". Będą one rozdawane na spotkaniach z wyborcami.

Loading...


Już w miniony weekend odbyły się dwa: jedno w sobotę w Łące, drugie w niedzielę w Wiśle Wielkiej.

Kampania wyborcza Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego w Łące i w Wiśle Wielkiej - 29-30.09.2018 · fot. Grzegorz Załucki


---

Przed kilkoma dniami informowaliśmy o tym, że kampania wyborcza w Pszczynie sięgnęła bardzo niskiego poziomu, a mieszkańcy zamiast poznawać programy kandydatów dla gminy i powiatu, raczeni byli wiadomościami o aktach wandalizmu i wybrykach, które uderzały w niektórych startujących w wyborach.

Miejmy nadzieję, ze kolejne tygodnie sprawią, że bliżej poznamy sylwetki i plany kandydatów. By Wam to ułatwić będziemy informować o spotkaniach z kandydatami na burmistrza, wójtów i radnych, a także o ich ciekawych inicjatywach. W tym celu prosimy również o kontakt z redakcją komitety i sztaby wyborcze kandydatów.

Przy okazji przypominamy wszystkim czytelnikom, że na portalu pless.pl pod adresem www.wybory.pless.pl tradycyjnie uruchomiony został specjalny serwis wyborczy, na którym znajdziecie najwięcej informacji o zbliżających się wyborach samorządowych w naszej gminie i powiecie.

Podobnie jak podczas poprzednich wyborów komitety otrzymają od nas bezpłatną możliwość zaprezentowania swoich kandydatów. Pełnomocników wyborczych prosimy w tym celu o kontakt mailowy z redakcja - redakcja@pless.pl.

Oskar Piecuch / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.