pless.pl

Wiadomości

  • 1 października 2018
  • wyświetleń: 4727

Szkolenie psów Hundo - nauczyć swojego psa dobrych manier

Artykuł sponsorowany:

W Piasku rusza szkoła Hundo, która specjalizuje się w szkoleniu psów. Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w bardzo małych grupach.

HUNDO - szkolenia psów zaprasza osoby, które chcą nauczyć swojego psa dobrych manier, ale także te, które są zainteresowane poznaniem lub udoskonaleniem psich sportów takich jak agillity, mantrailing, rally 0, treibball, obedience oraz nauką biegania psa przy rowerze. HUNDO - szkolenia psów pomoże również osobom mających problemy z zachowaniem swoich psów.

Szkolenie psów Hundo


HUNDO - szkolenia psów patrzy na tandem w sposób holistyczny, uwzględniając nowoczesne metody pracy z psem. Zajęcia prowadzone są w bardzo małych grupach, często indywidualnie, na otwartym, częściowo ogrodzonym terenie w Piasku. W przypadku niepogody zajęcia odbywają się w lokalu w Pszczynie.

Zajęcia prowadzi trenerka wpisana na listę trenerów Pro Canine, będąca jednocześnie dyplomowaną behawiorystką (ukończone studia podyplomowe na WSE w Krakowie). Trenerka ciągle podnosi swoje kwalifikacje ucząc się od najlepszych zarówno w kraju jak i za granicą.

HUNDO - szkolenia psów - zapraszamy!