pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 września 2018
  • 1 października 2018
  • wyświetleń: 10148

Aukcje pless.pl na rzecz Natalii Paleczny - pomóc może każdy!

Pszczyńskie Zumbiarki oraz Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży "Omnibus" kontynuują zbiórką dla Natalii Paleczny, mieszkanki Góry, która po walce z rakiem straciła nogę. Jednym ze sposobów pomocy jest udział w aukcji na portalu pless.pl, gdzie do wylicytowania jest aż 40 gadżetów!

Natalia straciła nogę w walce z rakiem. Potrzeba f
Natalia straciła nogę w walce z rakiem. Potrzeba funduszy na protezę · fot. Siepomaga.pl


[ZOBACZ AUKCJE]

Licytować możecie liczne karnety! Znajdziecie tutaj między innymi: zaproszenie na koncert w klubie Bugsy, na miły poczęstunek i wieczór w Restauracji Styl70, Buongiorno, Pivnicy, Cug Cafe czy Pijalni Soków. A może macie ochotę coś przekąsić? Pierogarnia Cichy Kącik również przeznaczyła na szczytny cel bon.

Wylicytować na rzecz Natalii można także: usługi fryzjerskie w studio Daisy, Fryzjerni lub w studiu Mateusza Libery. Biorąc udział w licytacjach można także zdobyć bony na usługi kosmetyczne w salonach Shira, Image, Niebanalna oraz w salonie Paznokcie Karoliny Kubieniec.

Nie zabrakło również atrakcyjnych karnetów sportowych. W aukcjach na portalu pless.pl możecie wygrać zajęcia SPOT Fitness dla kobiet i Dobry Start lub karnet na siłownię Quatro. Wśród licytacji są również zaproszenia na ćwiczenia z trenerem osobistym "Forma to norma" i w "Slimmy Jimmy" i na masaż w Planeta70. Upominek przygotowała także poradnia dietetyczna Dobry Plan. Listę bardzo atrakcyjnych prezentów do wylicytowania zamykają bony na zakupy w hurtowni Patentus,

Aukcje potrwają do 7 października. Część z nich zakończy się jednak wcześniej. Zachęcamy, by nie tylko je śledzić, ale również brać w nich udział i przypominamy, że wszystkie pozyskane w ten sposób środki zostaną przekazane na rzecz Natalii! [ZOBACZ AUKCJE].

Uwaga, w licytacjach udział mogą brać wyłącznie zarejestrowani klubowicze portalu pless.pl.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.