Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 25 września 2018
  • wyświetleń: 3562

Niezapomniane chwile z firmą KOLFIRE - pokazy pirotechniczne!

Artykuł sponsorowany:

Chcesz sprawić żeby impreza, którą organizujesz na długo zapadła w pamięć jej uczestnikom? A może po prostu, chcesz sprawić komuś bliskiemu wyjątkową niespodziankę? Koniecznie zgłoś się do nas - ludzi z pasją i oryginalnymi pomysłami, którzy w sposób efektowny i bezpieczny przygotują dla Ciebie wspaniały pokaz pirotechniczny.

Kolfire
Niezapomniane chwile z firmą KOLFIRE - pokazy pirotechniczne!

*autor zdjęcia: www.fotogorg.pl

Zadowolenie i wzruszenie naszych klientów po każdym zakończonym pokazie utwierdza nas w przekonaniu, że praca została wykonana dobrze i jednocześnie motywuje do doskonalenia się oraz szukania nowych inspiracji.

KOLFIRE, to nie tylko gwarancja niezapomnianych wrażeń, ale również dbałość i troska o bezpieczeństwo naszych klientów i ich gości.

Jesteśmy w stanie zorganizować pokaz pirotechniczny na każdą kieszeń. Efekty naszej pracy możesz znaleźć m.in. na naszym profilu www.facebook.com/Kolfire oraz kanale Youtube.

Pamiętaj jednak, że nagranie nie oddaje wrażeń, które dzięki nam możesz zobaczyć na żywo.Jeżeli jesteś zainteresowany usługami naszej firmy możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem Facebooka lub telefonicznie 725840234.

Przykładowa realizacja stworzona w naszym powiecie:KOLFIRE - TWORZYMY WSPOMNIENIA...