pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 września 2018
  • 28 września 2018
  • wyświetleń: 6298

[ZDJĘCIA] Koncert Clock Machine zakończył IV sezon Bankowa Street Live

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj

Za nami wielki finał kolejnego sezonu Bankowa Street Live. W czwartek, 27 września dla licznie zgromadzonej w PCKulu publiczności zagrał zespół Clock Machine!

Bankowa Street Live - zespół "Clock Machine" - 27.09.2018 r. · fot. Andrzej Grynpeter


IV edycja Bankowej Street Live przeszła już do historii. Za nami finałowy koncert zespołu Clock Machine, w którym wokalnie udziela się Igor Walaszek, artysta znany z projektu Bass Astral x Igo.

Rafał Szymczak, kierownik artystyczny BSL zaznacza, że czwarta edycja Bankowej Street Live była szczególna. - Udało nam się pokazać naprawdę wyjątkowych artystów tworzących głównie na Górnym Śląsku. Udało nam się również zaprosić dwa uznane już zespoły: a były to genialne Świetliki no i zamykający tegoroczną edycję Clock Machine.

Łącznie w 2018 roku zorganizowano 12 wydarzeń, w tym dwa z Pszczyńskim Klubem Filmowym kierowanym przez Dawida Stworę.

Rafał Szymczak, Beret
Rafał Szymczak, kierownik artystyczny BSL · fot. Andrzej Grynpeter


- Te wspaniałe wydarzenia mogliśmy zaprezentować dzięki grupie niezwykłych ludzi i instytucji, które wspierają naszą inicjatywę. Muszę tu wspomnieć o wielkim wsparciu ze strony instytucji kultury im. Krystyny Bochenek - Katowice Miasto Ogrodów i projektu Dzielnica Brzmi Dobrze. Bardzo dziękujemy koordynatorce tego projektu - Dagmarze Szastak, bo dzięki współpracy z ludźmi pasji możemy robić rzeczy ważne, które mam nadzieję będą miały swoją kontynuację. Bardzo chciałbym podziękować świetnej ekipie z Pszczyńskiego Centrum Kultury na czele z Michałem Czernkiem, inicjatorem i człowiekiem który świetnie Bankową czuje i pomaga nam ją rozwijać. Dziękujemy Pawłowi Sadzy, staroście pszczyńskiemu. Dziękujemy bardzo burmistrzowi Dariuszowi Skrobolowi za wsparcie i przekonanie że Bankowa Street Live jest ważnym wydarzeniem w Pszczynie. Dziękuję Oskarowi Piecuchowi z portalu pless.pl i na samym końcu trzem lokalom z Bankowej: Champions, Punkt Gastronomiczny, Sztamfer, bo to dzięki naszym lokalom i ich zaangażowaniu Bankowa Street Live cały czas się rozwija. Dziękujemy naszej wspaniałej Publiczności, dziękujemy wszystkim słuchaczom którzy dobrze się czują na Bankowej. Dziękujemy za zaufanie i za wspólne przeżywanie Bankowych wydarzeń - dziękuje Rafał Szymczak i zapewnia, że czynione są starania, by za rok odbyła się już piątak edycja BSL.

new, BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bankowa Street LIVE

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj