pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 września 2018
  • 1 października 2018
  • wyświetleń: 33333

[WYNIKI ANKIETY] Kto zostanie burmistrzem Pszczyny?

Już tylko tygodnie dzielą nas od wyborów samorządowych. Na miesiąc przed głosowaniem na portalu pless.pl postanowiliśmy Was zapytać jednak już dziś na kogo oddalibyście swój głos w wyborach na burmistrza Pszczyny. Dziś czas podsumować ankietę!

Ankieta, wybory 2018
Od lewej: Przemysław Wieczorek, Marcela Kanafek-Lewandowska i Dariusz Skrobol.


O mandat burmistrza Pszczyny ubiegają się w tegorocznych wyborach trzy osoby. To Marcela Kanafek-Lewandowska, Dariusz Skrobol i Przemysław Wieczorek. Od 21 do 28 września na portalu pless.pl mogliście już w ankiecie podać na kogo najchętniej oddacie swój głos.Jeśli głosowanie odbywałoby się przez tych kilka dni, to burmistrzem już w pierwszej turze zostałby wybrany Dariusz Skrobol. W naszej ankiecie głos na obecnie piastującego to stanowisko samorządowca oddało 67% czytelników.

Drugie miejsce w ankiecie zajęła Marcela Kanafek-Lewandowska. Kandydatka z list komitetu Prawa i Sprawiedliwości otrzymała 22% waszych głosów. Na trzecim miejscu jest Przemysław Wieczorek z Komitetu "Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego". Zdobył 11% głosów.

Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.