pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 września 2018
  • 22 września 2018
  • wyświetleń: 2069

W sobotę darmowa godzina jazdy na Pszczyńskim Rowerze Miejskim

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pszczyński Rower" podaj

Za nami:

W Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Transportu warto przesiąść się na rowery zwłaszcza, że Nextbike Polska, przygotował z tej okazji wyjątkową promocję - przez godzinę będziemy mogli jeździć po mieście za darmo!

Rower miejski, stacja Pszczyna rynek
Rower miejski w Pszczynie · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


W sobotę, 22 września, za darmo przez godzinę będzie można jeździć na rowerach Nextbike m.in. we Wrocławiu, Poznaniu, Białymstoku, Lublinie, Katowicach, Opolu, Stalowej Woli, Pszczynie, Tychach, Legnicy, Kołobrzegu, Koszalinie, Płocku, Piasecznie, Grodzisku Mazowieckim, Kędzierzynie-Koźlu, Zabrzu, Siemianowicach Śląskich, Świętochłowicach, Otwocku, Piotrkowie Trybunalskim, Ciechanowie i w Jastrzębiu-Zdroju. Aż dwie godziny bezpłatnie będzie można korzystać z rowerów w Częstochowie i Kaliszu, a w Łodzi nie będą pobierane opłaty przez całą dobę niezależnie od długości wypożyczenia.

- Europejski Dzień bez Samochodu to doskonała okazja, by poznać alternatywne wobec samochodów sposoby poruszania się po mieście. Zachęcam, by wybrać się na przejażdżkę, pokonać trasę, jaką zwykle jedziemy do pracy i przekonać się, że rowerem można dojechać wygodnie, przyjemnie, a często równie szybko - mówi Rober Lech, prezes Nextbike Polska, największego operatora rowerów miejskich w naszym kraju.

Tylko w tym sezonie rowery Nextbike zostały wypożyczone w Polsce 12 milionów razy. Już we wrześniu przekroczona została liczba wypożyczeń z całego, rekordowego, ubiegłego sezonu. Każdy rower miał już w tym roku średnio 800 użytkowników.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pszczyński Rower

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pszczyński Rower" podaj