pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 października 2005
  • wyświetleń: 3103

Vice - Burmistrz czytał dzieciom

Większości z nas znana jest już akcja „Cała Polska czyta dzieciom”. Teraz do akcji włączyła się Szkoła Podstawowa nr 11 w Porębie. 17 października o godz. 9.00 „Kubusia Puchatka” przeczytał dzieciom Vice – Burmistrz Sławomir Kowalski.

Vice - Burmistrz czytał dzieciom


Dlaczego Kubusia Puchatka? Oczywiście z okazji 79 urodzin tego najsłynniejszego misia na świecie.Przypomnijmy, że akcja ta w wielkim skrócie ma zachęcić dorosłych do czytania na głos mliusińskim codziennie 20 minut. Co takie wspólne czytanie daje naszym pociechom? Przede wszystkim uczy myślenia, poprawia koncentrację, rozwija pamięć, język i wyobraźnię; co ważne wzmacnia więź emocjonalną pomiędzy dorosłym i dzieckiem.

Zwracamy się również z prośbą o wsparcie stypendystów Stowarzyszenia Omnibus, które szuka sponsora. Chodzi o stypendium naukowe dla najlepszych. Dzięki Twojej pomocy Ci najlepsi będą mogli nadal relizować swoje cele. Stypendia przyznawane są dzieciom szkół podstawowych, które posiadają na swoim koncie szczególne osiągnięcia i niebanalne zainteresowania. O tym, że młody potencjał warto wspierać nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Jeśli możesz, pomóż - każdy może ufundować takie stypendium. Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres lgrazyna@pless.pl, bądź zaglądając na stronę Stowarzyszenia, gdzie znajduje się adres i numer rachunku bankowego.

stowarzyszenie.omnibus.of.pl class=dodaj target=_blank>www.stowarzyszenie.omnibus.of.pl

A.O. / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.