pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 21 września 2018
  • wyświetleń: 2069

Śląska Oficyna Drukarska - wydrukuj swoje marzenia!

Artykuł sponsorowany:

Trafić do nas łatwo, drukarnia znajduje się w budynku Muzeum Prasy Śląskiej przy ulicy Piastowskiej 26 w Pszczynie i świadczy usługi od 34 lat.

Śląska Oficyna Drukarska - wydrukuj swoje marzenia
Śląska Oficyna Drukarska - wydrukuj swoje marzenia!


Pierwotnie założona przez Aleksandra Spyrę może poszczycić się realizacjami dla kilku tysięcy klientów. Powstawały tu lokalne gazety, m. in. Głos Pszczyński (od pierwszego powojennego numeru), książki, tomiki poezji, wydawnictwa dla Biblioteki Śląskiej i Uniwersytetu Śląskiego. Wszystko wtedy drukowane było techniką typograficzną. Nie musisz jednak wychodzić z domu, drukarnia oferuje swoje usługi również online: www.oficyna-online.pl.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów systematycznie wzbogacamy park maszynowy, co pozwala nam rozszerzać zakres wykonywanych prac. Warto zaznaczyć, że jesteśmy praktycznie jedyną drukarnią i wydawnictwem w Pszczynie działającą z użyciem własnego sprzętu. Ma to wpływ na dużą konkurencyjność cenową naszych usług oraz na szybkość realizacji (zwykle do 48 godzin), ponieważ wszystkie prace możemy wykonywać na miejscu.

Możemy zaoferować ceny drukarni internetowych przy wyższej jakości druku i szybszym terminie realizacji oraz bezpłatną dostawę. Naszą mocną stroną jest kompleksowość usług: od projektu przez druk po oprawę i dostawę. W razie potrzeby zajmiemy się również przetłumaczeniem tekstu na języki obce, wykonamy korektę językową, zadbamy by książki znalazły się we wszystkich liczących się bibliotekach.

Przychodząc do nas oszczędzasz czas. My zaprojektujemy wygląd produktu końcowego, dobierzemy papier, wydrukujemy, wybierzemy rodzaj uszlachetnienia, oprawimy i dostarczymy na wskazane miejsce. Jeśli piszesz książkę pomożemy Ci ją wypromować. Możesz nam zaufać, jakość naszych towarów jest wysoka, ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży umożliwiło wyeliminowanie słabych stron typowych dla początkujących drukarni. Stosujemy wysokiej jakości materiały i jesteśmy elastyczni w negocjacjach cenowych. Jeśli chcesz zrealizować swój pomysł po prostu przyjdź do nas a my zajmiemy się resztą.

Wykonujemy druki metodą offsetową i typograficzną, posiadamy własną introligatornię, wydawnictwo z prawem nadawania własnych numerów ISBN oraz własne studio graficzne z kompletną linią CTP.

Projektujemy i drukujemy między innymi katalogi, foldery, książki, gazety, druki akcydensowe, etykiety samoprzylepne, zeszyty, ulotki, ulotki składane, planery, kalendarze planszowe, trójdzielne, spiralowane, teczki ofertowe, plakaty, papier firmowy, banery, pakiety, notesy, zeszyty, koperty, katalogi szyte, biuwary (podkłady na biurko) i wiele innych. Świadczymy również usługi ksero.

Stosujemy nowoczesne rozwiązania, nie zapominamy jednak o tradycyjnej technice typograficznej używanej do tłoczenia, czy ręcznie czerpanych papierów. Wszystko po to, aby nasza oferta sprostała Twoim najbardziej zindywidualizowanym potrzebom jak i potrzebom instytucji, firm dla których pracujesz czy stowarzyszeń lub środowisk twórczych do których należysz.

Wyceny wykonujemy po przesłaniu zapytania na adres mailowy. Dla stałych klientów i przy większych zamówieniach oferujemy korzystne rabaty. W związku ze zbliżającymi się wyborami przygotowaliśmy specjalną ofertę dla komitetów wyborczych - rabat od 10% w zależności od wielkości zamówienia.

Drukujemy dla Ciebie!

Śląska Oficyna Drukarska


43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 26

e-mail: biuro@oficynadrukarska.pl
tel. 32 210 22 13 - drukarnia (w godzinach od 8.00 do 15.00)

Sklep internetowy/Drukarnia online 24h www.oficyna-online.pl/
Facebook: www.facebook.com/OficynaDrukarska
Strona internetowa: www.oficynadrukarska.pl