pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 września 2018
  • wyświetleń: 2465

Harcerze rozpoczęli kolejny rok szkoleniowy

W sobotę 15 września na pszczyńskim rynku miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku harcerskiego.

Harcerze, harcerstwo
Harcerze rozpoczęli kolejny rok szkoleniowy. · fot. UM Pszczyna


Wśród uczestników znaleźli sie przedstawiciele 4 Harcerskiej Drużyny Wodnej im. hm. Jana z Kolna,13 Pszczyńskiej Drużyny Wędrowniczej, 16 Drużyny Harcerskiej "Północ" im. hm. Czesława Kumali, 23 Pszczyńskiej Drużyny Harcerskiej im. Powstańców Śląskich, 22 Pszczyńskiej Gromady Zuchowej "Pracowite krasnoludki", 27 Pszczyńskiej Drużyny Harcerzy Starszy "Trop",

Harcerze, harcerstwo
Harcerze rozpoczęli kolejny rok szkoleniowy. · fot. UM Pszczyna


Próbnej Drużyny Harcerskiej przy SP 18 w Pszczynie oraz Kręg Instruktorski w Pszczynie, a także członkowie Harcerskiego Klubu Specjalnościowego "Hercklekoty".

Podczas apelu została przyznana pierwsza honorowa Harcerska Odznaka Ziemi Pszczyńskiej burmistrzowi Pszczyny Dariuszowi Skobolowi. Harcerze podziękowali za wspieranie działalności, możliwość realizacji swoich planów. Bez wsparcia harcerstwo nie rozwijałoby się tak prężnie.

Harcerze, harcerstwo
Harcerze rozpoczęli kolejny rok szkoleniowy. · fot. UM Pszczyna


Burmistrz zapowiedział dalsze wspieranie i pomoc w pozyskiwaniu środków na realizacje planów. Nie ukrywał również, że bardzo go cieszy, że z roku na rok przybywa harcerzy w Pszczynie.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.