pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 23 września 2018
  • 28 września 2018
  • wyświetleń: 1933

Zgłaszanie kandydatów do nagrody "Za zasługi dla gminy Pawłowice"

Do końca września można zgłaszać kandydatów do nagrody "Za zasługi dla gminy Pawłowice". To już szesnasta edycja nagrody. Zasłużeni zostaną wyróżnieni podczas gminnych obchodów Święta Niepodległości.

Nagroda przyznawana jest: instytucjom, firmom, zespołom artystycznym i twórcom, stowarzyszeniom, fundacjom i organizacjom, osobom fizycznym, osobom pośmiertnie, które poprzez swoje działanie przyczyniły się do promocji Gminy Pawłowice w kraju lub za granicą, albo do jej rozwoju. Przyznaje je Kapituła Nagrody "Za zasługi dla Gminy Pawłowice", która ocenia działania kandydata na podstawie zgłoszonego wniosku.

Wnioski należy składać pisemnie do 30 września w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Gminy Pawłowice. Upoważnionymi do składania wniosków kandydatów do nagrody "Za zasługi dla Gminy Pawłowice" są: Rada Gminy Pawłowice, wójt gminy Pawłowice, rady sołeckie gminy Pawłowice, a także organizacje i mieszkańcy (pod warunkiem, że nie wnioskują we własnym imieniu).

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.