pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 17 września 2018
  • wyświetleń: 1217

[ZDJĘCIA] Przebudowa ul. Stawowej w Warszowicach zakończona

W pierwszej połowie września nastąpił odbiór ostatniego etapu remontu nawierzchni ul. Stawowej w Warszowicach.

Przebudowa ul. Stawowej w Warszowicach zakończona - 07.09.2018 · fot. UG Pawłowice


W Warszowicach na ul. Stawowej dobiegły końca prace polegające na przebudowie nawierzchni na całej szerokości jezdni oraz zjazdów do posesji i do pól. Długość przebudowywanej drogi wynosi 586 m, zaś szerokość jezdni wynosi na przeważającej długości 3,5 m.

Na wyremontowanym odcinku są trzy miejsca, w których pojazdy mogą się mijać. W miejscu tzw. "mijanek" szerokość drogi wynosi 5,0 m. Nawierzchnia wykonana jest z asfaltu na podbudowie kamiennej, zaś nawierzchnia poboczy wykonana została z kruszywa. Koszt inwestycji to 498.700 zł.

Wykonawcą zadania była Firma Handlowo Usługowa DIEGO z Wisły Małej. Wyremontowana ul. Spacerowa łączy się z ul. Szkolną w Krzyżowicach, której ostatni etap przebudowy zakończył się w listopadzie 2014 r. W ten sposób przebudowa całego ciągu komunikacyjnego między Warszowicami a Krzyżowicami została zakończona.

new / pless.pl
źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.