pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 września 2018
  • wyświetleń: 2288

[ZDJĘCIA] Nowy plac zabaw w Warszowicach

Nowoczesny i kolorowy plac zabaw powstały przy ul. Stawowej w Warszowicach, zachęca dzieci i opiekunów do spędzania na nim wolnego czasu. Zaś przy miasteczku ruchu drogowego najmłodsi mogą skorzystać z dodatkowego urządzenia zabawowego.

Nowy plac zabaw w Warszowicach - 09.2018 · fot. UG Pawłowice


Na ogrodzonym terenie zamontowano wielobarwny statek, trzy huśtawki przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, bujaczki oraz piaskownicę. Dodatkowo znalazło się miejsce do piknikowania: drewniano - metalowy stół oraz ławy, w podobnym stylu ustawiono też trzy leżaki oraz trzy ławki. Wykonawcą zadania była firma APIS Polska S. A. z miejscowości Jarosław. Koszt inwestycji to ok. 108 tys. zł. brutto. W ramach Konkursu Przedsięwzięć inicjatyw lokalnych gmina pozyskała z Urzędu Marszałkowskiego 60 tys. zł. dofinansowania.

Natomiast w Osiedlu Pawłowice doposażono istniejący już plac zabaw przy miasteczku ruchu drogowego w dodatkowy zestaw zabawowy. Urządzenie zostało sfinansowane z funduszu sołeckiego, a jego koszt to 12 649,00 zł. W kolejnych latach planuje się, również w ramach funduszu sołeckiego, stopniowe doposażanie tego placu zabaw.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.