pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 września 2018
  • 16 września 2018
  • wyświetleń: 14716

Przemysław Wieczorek trzecim kandydatem na burmistrza Pszczyny

Przemysław Wieczorek będzie kandydatem KWW "Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego" na burmistrza Pszczyny. Tym samym staje się trzecim kandydatem, który wystartuje w wyborach samorządowych na to stanowisko.

Przemysław Wieczorek
Przemysław Wieczorek · fot. facebook.com


Jak informowaliśmy kilka dni temu, Komitet Wyborczy Wyborców "Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego" brał jako kandydata na burmistrza pod uwagę Przemysława Wieczorka oraz Kamila Widłoka. Ostatecznie wybór padł na pierwszą z tych osób.

Przemysław Wieczorek ma 42 lata, urodził się w Pszczynie, jest przedsiębiorcą (doradcą podatkowym), a także skarbnikiem klubu MKS Iskra Pszczyna. O urząd burmistrza ubiegał się już w 2014 roku. Zebrał wówczas 522 głosy (co dało wynik 2,53%).

Przypomnijmy, że swój start w wyborach zapowiedzieli już także: Marcela Kanafek-Lewandowska (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość) oraz Dariusz Skrobol (Komitet Wyborczy Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe). W najbliższych dniach powinniśmy poznać programy wyborcze kandydatów.

Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.