pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 września 2018
  • 16 września 2018
  • wyświetleń: 6670

Coraz bliżej budowy wodnego placu zabaw przy ul. Bramkowej

W najbliższym czasie rozpocznie się budowa Wodnego Placu Zabaw, a także strefy rekreacji dla seniorów. Jest już pozwolenie na budowę.

wodny plac zabaw
Projekt zagospodarowania terenu przy ulicy Bramkowej · fot. UM Pszczyna


- W środę otrzymałem pozwolenie na budowę wodnego placu zabaw przy ulicy Bramkowej. Po uprawomocnieniu się decyzji, które potrwa kilka tygodni ogłosimy przetarg na realizację zadania - informuje burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

Teren w rejonie ulicy Bramkowej i Młyńskiej, w obrębie którego ma powstać inwestycja obejmuje 15 519.26 m2. Obecnie na tzw. "Wembley", znajduje się siłownia zewnętrzna oraz plac zabaw.

Projekt zakłada powstanie strefy rekreacyjnej z fontanną solankową, wodnego placu zabaw z brodzikiem basenowym, wielofunkcyjnego boiska oraz pętli rolkowo-wrotkowej wraz z ciągiem pieszym. W dalszej kolejności na terenie inwestycji ma powstać parking z 22 miejscami postojowymi.

ab / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.