pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 września 2018
  • wyświetleń: 12924

Burmistrz i radni PPS podsumowali kadencję. Znamy też kandydatów

W środę w Urzędzie Miejskim w Pszczynie odbyła się konferencja burmistrza Dariusza Skrobola i radnych Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego. Tematem spotkania z dziennikarzami było podsumowanie obecnej kadencji oraz przedstawienie planów wyborczych. Poznaliśmy również pierwszych kandydatów PPS do Rady Miejskiej. Na portalu pless.pl mogliście obserwować relację na żywo, poniżej przedstawiamy jej zapis.

Konferencja burmistrza Dariusza Skrobola i PPS w Urzędzie Miejskim w Pszczynie - 12.09.2018 · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Na konferencji obok Dariusza Skrobola pojawili się radni kadencji 2014-2018: Marcelina Leki, Maria Szostak, Stanisław Goraus, Roman Urbańczyk, Leszek Szczotka oraz Andrzej Wojtanowicz. Cztery pierwsze osoby skutecznie o mandaty radnych ubiegały się z listy PPS. Leszek Szczotka wystartował z listy KWW Ćwiklic i Rudołtowic, natomiast Andrzej Wojtanowicz z KWW Rudołtowice - Ćwiklice.

Obecni na spotkaniu radni przedstawili inwestycje zrealizowane w swoich okręgach wyborczych (w 2014 roku głosowanie odbywało się w ramach jednomandatowych okręgów wyborczych). Mowa była między innymi o przedsięwzięciach drogowych i oświatowych.

Zapis relacji na żywo:

Loading...


Pod koniec spotkania burmistrz Dariusz Skrobol zapowiedział, że radni, którzy spotkali się w środę z dziennikarzami, będą podczas jesiennych wyborów kandydatami Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego.

BM, Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.