Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 września 2018
  • wyświetleń: 3879

PKP ogłosiło konkurs na najpiękniejszy dworzec kolejowy

Rusza konkurs "Dworzec Roku", organizowany wspólnie przez Fundację Grupy PKP i Fundację ProKolej. Nie mamy wątpliwości - pszczyński dworzec należy do najpiękniejszych w Polsce!

dworzec
Dworzec kolejowy w Pszczynie · fot. pless.pl


Inicjatywa "Dworzec Roku" organizowana przez Fundację ProKolej i Fundację Grupy PKP pokazuje, że polska kolej jest otwarta na opinie pasażerów i chce dokładnie poznać ich zdanie. Zgłoszenia w ramach konkursu mogą przesyłać nie tylko podróżni korzystający z dworców, ale również przedstawiciele władz samorządowych, organizacji pozarządowych czy turystycznych oraz pracownicy i sympatycy kolei.

PKP S.A. zarządza ponad 2 tysiącami dworców kolejowych. Wiele z nich to prawdziwe perełki architektoniczne i wizytówki miast. Kolejowa spółka poprzez szeroki program modernizacyjny przywraca im dawną świetność, przystosowując je jednocześnie do współczesnych wymagań podróżnych. W ramach prowadzonych obecnie inwestycji powstają także zupełnie nowe obiekty.

W jaki sposób można oddać głos? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na tej stronie: dworzecroku.pl/zgloszenie/.

Organizatorzy konkursu zachęcają do umieszczania opisów dworca zasługującego na wyróżnienie - wskazanie jego atutów, bądź tego, co należałoby jeszcze w nim usprawnić. Autorzy najciekawszych zgłoszeń zostaną nagrodzeni.

Terminy:
12 września - początek nadsyłania zgłoszeń,
3 października - ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń,
październik - weryfikacja zgłoszeń, wybór dworców do szczegółowej oceny, audyty,
31 października - przedstawienie listy nominacji do nagrody jury i nagrody publiczności,
listopad - głosowanie internetowe w plebiscycie publiczności i obrady jury konkursowego,
grudzień - ogłoszenie wyników.

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.