pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 września 2018
  • wyświetleń: 2034

Ratunek antyoksydacyjny dla organizmu z Naturhouse

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse" podaj

Kapsułki Mivinat Acai w super cenie - 35,10 zł za 120 kapsułek! To suplement zawierający jagody acai i zieloną herbatę. Jagody acai stanowią źródło witamin (A, B i C), minerałów, białek roślinnych, zdrowych kwasów tłuszczowych, błonnika oraz antyoksydantów.

Antyoksydanty to związki, które wspomagają walkę organizmu z wolnymi rodnikami. Wolne rodniki są odpowiedzialne za szybsze starzenie się organizmu a ich nadmiar może stanowić przyczynę wielu chorób.

Jest wiele czynników środowiskowych, wewnętrznych i zewnętrznych, które sprzyjają ich powstawaniu.

Do czynników środowiskowych zalicza się zanieczyszczenie środowiska, palenie tytoniu lub przebywanie w zadymionych środowiskach.

Czynnikami wewnętrznymi natomiast są: stres, lęk, choroby, niewłaściwy metabolizm lub zbyt intensywne ćwiczenia fizyczne.

Czynniki zewnętrzne to: przyjmowanie niektórych leków, nadmierna ekspozycja na słońce ale także nieodpowiednia dieta, uboga w witaminy i minerały oraz przyjmowanie wraz z pożywieniem zbyt dużych ilości tłuszczy nasyconych.

Suplement polecany jest osobom dbającym o zdrowie ale szczególnie tym, które stosują dietę redukcyjną.

Jagody acai wspomagają trawienie i hamują apetyt. Dzięki wysokiej zwartości błonnika pomagają pozbyć się z organizmu zbędnych produktów przemiany materii. Ponadto oczyszczają i detoksykują organizm.

Dzięki zawartości zielonej herbaty suplement działa moczopędnie. Teofilina i teobromina, związki pozyskiwane z zielonej herbaty, stymulują diurezę. Dodatkowo zielona herbata reguluje poziom cholesterolu oraz ogranicza jego przyswajanie i wspomaga efektywne wydalanie z organizmu.

Aby efektywnie zwalczać nadmiar wolnych rodników i wspomagać system odpornościowy należy stosować odpowiednią, zdrową dietę, dopasowaną do potrzeb, oraz suplementację dobraną przez dietetyka.\

Zapraszamy do Nas na Rymarską 1 w Pszczynie!

Centrum Dietetyczne Naturhouse


Centrum Dietetyczne Naturhouse

43-200 Pszczyna
ul. Rymarska 1

tel. 32 793- 58 -70
kom. 882-146- 626REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Naturhouse

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse" podaj