pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 września 2018
  • wyświetleń: 3811

Carbonit.pl: Wysokiej jakości ekogroszek i ekomiał z dostawą!

Artykuł sponsorowany:

Wielkimi krokami zbliża się jesień a wraz z nią chłodne, deszczowe dni, z którymi rozpoczniemy sezon grzewczy. Warto przygotować się do niego wcześniej. Duży wybór materiałów grzewczych stwarza nam spore możliwości. Wielką popularnością obecnie cieszy się opał ekologiczny. Zakup takiego opału oferuje nam firma Carbonit.pl.

Carbonit


Firma Carbonit.pl rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku. Specjalizuje się w dostawie paliw stałych dla odbiorców detalicznych i hurtowych w całym kraju. Klientami firmy są gospodarstwa domowe, składy opału i instytucje. W ofercie znaleźć można wysokiej jakości ekogroszki Skarbnik, CarbonitMAX oraz ekomiał Diablik. Każde z paliw wyróżniają indywidualne właściwości. Konkurencyjność na rynku marka Carbonit.pl czerpie z doskonałej jakości polecanych materiałów opałowych w atrakcyjnej cenie.

Carbonit


Uwaga!


W trosce o bezpieczeństwo swoich obecnych i przyszłych klientów marka Carbonit.pl przygotowała atrakcyjną niespodziankę! Każdy klient, który zamówi powyżej 4 ton opału na hasło pless.pl otrzyma w prezencie czujnik tlenku węgla.

Dbając o zadowolenie klienta i dobrą współpracę marka Carbonit.pl czerpie ogromną satysfakcję ze skutecznego biznesu i siłę do dalszego działania. Każdy klient może liczyć na rzetelną obsługę z fachowym doradztwem doświadczonego personelu. Pomoc w doborze odpowiedniego paliwa ekologicznego jest bardzo ważna dla dobra potencjalnych odbiorców w trosce o ich kotły grzewcze.

Paliwa ekologiczne polecane przez markę Carbonit.pl to paliwa najwyższej jakości do kotłów 5 klasy. Kotły 5 klasy to nowoczesne kotły nowej generacji, w których spalać można tylko ekologiczne paliwa. Oferowane ekogroszki i ekomiały posiadają aktualne certyfikaty jakości, wysoką wartość opałową, niską emisję siarki i spalają się pozostawiając niewiele popiołu.

Do zakupu opału Firmy Carbonit.pl przemawia rekomendacja producenta kotłów Feliks Spyra z Pszczyny. Feliks Spyra przy sprzedaży własnych kotłów w trosce o ich długoletnią bezawaryjną pracę poleca jedynie dobre i sprawdzone opały.

Carbonit2


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakup wysokiej klasy ekologicznego opału.

Carbonit.pl
biuro@carbonit.pl
+48 501 096 527