Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 września 2018
  • 8 października 2018
  • wyświetleń: 15397

[WIDEO, FOTO] Ekstremalne Zawody Rowerowe u braci Godziek w Suszcu

Rowerowy DIRT Picnic Suszec już za nami. Zawody miały miejsce w Suszcu, na torze rowerowym Dawida Godźka w słoneczną niedzielę, 30 września. Było to udane i spektakularne wydarzenie zarówno dla zawodników, jak i widzów.- Co bardzo nas cieszy, w tym roku zawody miały charakter międzynarodowy - przyjechali do nas zawodnicy z Austrii, Węgier, Czech oraz Ukrainy. Wiele osób z branży rowerowej uznało, iż była to jedna z najlepszych imprez rowerowych, jakie mają miejsce w naszym kraju. Tegoroczna publiczność spisała się na medal wspierając zawodników swoją liczną obecnością, pogoda dopisała idealnie, a sponsorzy umilili nam czas w formie licznych atrakcji - podsumowuje Dawid Godziek.

W tym roku, oprócz podziwiania zawodów rowerowych, publiczność mogła skorzystać z wielu innych aktywności na naszych stanowiskach:
  • Red Bull - w postaci samochodu Chojrak wraz DJ’em. Dziewczyny z Wings Team dodawały skrzydeł zawodnikom, a widzowie mogli skorzystać ze sprzedaży napojów energetycznych;
  • Dmuchana poducha Flybag z 4-metrową wieżą do skoków swobodnych - zarówno dorośli, jak i dzieci w różnym wieku oddawali skoki na wielką poduchę. W sumie było ich około 350;
  • Wykop Sobie Sam - możliwość wypróbowania minikoparek z wypożyczalni urządzeń budowlanych, gdzie uczestnicy mieli okazję samodzielnie popracować maszynami, jak i skorzystać z porady eksperta;
  • Dr Cool - możliwość skorzystania z porady oraz zabiegów profesjonalnego fizjoterapeuty;
  • Mikesz Coach - trener Mikesz przeprowadzał fundamentalne testy psychomotoryczne. Każdy mógł sprawdzić się pod kątem precyzji, czasu reakcji, cierpliwości, radzenia sobie ze stresem;
  • Petrolhead Barbershop Żory - uczestnicy mieli możliwość skorzystania z profesjonalnych usług i porad barbera;
  • 200+ TEAM. - wystawa samochodów wyścigowych.


Ekstremalne Zawody Rowerowe u braci Godziek w Suszcu - 30.09.2018 · fot. materiały prasowe


- W tym roku przywiązaliśmy także szczególną uwagę do aspektu bezpieczeństwa podczas naszego pikniku. Strefa zawodnicza oraz tor były bezpiecznie oddzielone barierkami oraz taśmami ochronnymi, gdzie wstęp mieli tylko zawodnicy po zapisaniu się w biurze zawodów, z upoważniającą ich do tego opaską. Opiekunowie zawodników poniżej 18. roku życia musieli podpisać zgody na udział dzieci w zawodach. O bezpieczeństwo zawodników dbali medycy, którzy byli na miejscu podczas całych treningów oraz zawodów - mówi Dawid Godziek.

Zawodnicy dyscyplin BMX oraz MTB rywalizowali w 6 dyscyplinach: Pumptrack Amator, Pumptrack Pro, Dirt Amator, Dirt Pro, Best Trick Amator, Best Trick Pro. Byli to zawodnicy w różnych kategoriach wiekowych - od 8. do 30. roku życia, którzy przyjechali do nas z całego kraju, jak i spoza jego granic - z Austrii, Węgier, Czech, Ukrainy. W sumie było ich około 50-ciu. Najlepsi otrzymali nagrody pieniężne, produkty od sponsorów, bony do sklepu AVEBMX.pl i tym podobne.

Wyniki zawodów:

DIRT PRO
1. Jura Starosta
2. Paweł Stachak
3. Adam Glosowic
4. Sebastian Koczara
5. Filip Soczyński

DIRT AMATOR
1. Kamil Lipiński
2. Janek Ciuchta
3. Jan Kosior

BEST TRICK PRO
1. Przemysław Abramowicz

BEST TRICK AMATOR
1. Janek Ciuchta

PUMPTRACK PRO
1. Kuba Sidzina - 15,73

PUMPTRACK AMATOR
1. Karol Kuś - 14,45


- Bardzo cieszymy się, że jak co roku mogliśmy wspierać rozwój sportów ekstremalnych na naszym podwórku. Publiczność z roku na rok jest co raz liczniejsza, co daje nam wielką motywację do działania. To wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia sponsorów oraz partnerów, których wymieniamy poniżej. Dziękujemy! - podsumowuje Dawid Godziek.

Ekstremalne Zawody Rowerowe u braci Godziek w Suszcu - 30.09.2018
Ekstremalne Zawody Rowerowe u braci Godziek w Suszcu - 30.09.2018 · fot. materiały prasowe

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.