pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 września 2018
  • 17 września 2018
  • wyświetleń: 6403

Koncerty na początek roku szkolnego nową tradycją? Internauci głosowali

Tłumy młodych ludzi zebrały się w dzień rozpoczęcia roku szkolnego, tj. poniedziałek, 3 września na pszczyńskim rynku podczas występów zespołów Dream Atlas, Felivers oraz idola nastolatek - Dawida Kwiatkowskiego. W związku z olbrzymim zainteresowaniem burmistrz Dariusz Skrobol zapowiedział, że cykl podobnych koncertów powinien stać się tradycją. O zdanie zapytaliśmy naszych czytelników.

Koncert Dawida Kwiatkowskiego w Pszczynie - 03.09.2018 r.
Tak bawiła się młodzież podczas koncertu Dawida Kwiatkowskiego na rozpoczęcie roku szkolnego - 3.09.2018 · fot. Andrzej Grynpeter


- Spodziewaliśmy się, że będzie wiele młodzieży, jednak nie aż tak dużo. Pszczyńska młodzież w połowie sierpnia pokazała, że chętnie uczestniczy w tego typu wydarzeniach. Młodzi ludzie świetnie się bawili. Nie odnotowaliśmy żadnych przykrych incydentów i to jest budujące. Uważam, że powinniśmy więcej podobnych inicjatyw organizować z myślą o młodzieży. Stąd propozycja, żeby koncert na rozpoczęcie roku szkolnego na stałe wpisać do kalendarza imprez- komentuje burmistrz Dariusz Skrobol. - Nie mogę powiedzieć, że na pewno tak się stanie ponieważ w październiku są wybory samorządowe. Jeżeli zostałbym burmistrzem na kolejną kadencję, takie wydarzenie będzie miało miejsce - zapewnia.

O to, czy mieszkańcy chcieliby, aby takie wydarzenie odbywało się co roku w naszym mieście zapytaliśmy w naszej ankiecie. Zdecydowana większość internautów opowiedziała się za tym, by koncerty na rozpoczęcie roku szkolnego stały się nową tradycją w Pszczynie.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.