pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 września 2018
  • 8 września 2018
  • wyświetleń: 4849

Piknik Rodzinny "Dzień Sąsiada" na osiedlu Piastów i Kolonia Jasna

Za nami:

Zarząd osiedla Piastów, Zarząd osiedla Kolonia Jasna oraz Supermarket Carrefour zapraszają wszystkich mieszkańców na festyn rodzinny "Dzień Sąsiada" który odbędzie się w sobotę, 8 września od 11.00 do 15.00 na parkingu supermarketu Carrefour w Pszczynie.

Uczestnicy wydarzenia zobaczą m.in. pokaz "Kręci mnie bezpieczeństwo" organizowany przez strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie, a także pokaz zorganizowany przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie. Każdy chętny dzięki alkogoglom będzie miał możliwość sprawdzenia widzenie świata oczami kogoś z 1 promilem alkoholu we krwi. Ponadto będzie można zobaczyć wnętrza policyjnego radiowozu, a także poznać maskotkę śląskiej policji - Sznupka. Podczas festynu zorganizowane zostanie również miasteczko ruchu drogowego, w którym będzie można poznać podstawy bezpieczeństwa drogowego.

O godz. 13.00 organizatorzy zaproszą na poczęstunek tortem. Na godz. 13.30 zaplanowany został występ młodych artystów tworzących cykl "Dzieci Dzieciom" w Pszczyńskiej galerii "13-tka". W czasie imprezy będzie także okazja, by skorzystać z malowania buziek. Zorganizowane zostaną również zabawy dla dzieci, konkurs rysunkowy z nagrodami oraz grill.

Wydarzenie jest otwarte, a wszystkie zaplanowane atrakcje są bezpłatne. W trakcie trwania imprezy odbywać się będą konkursy z nagrodami dla dzieci oraz zainaugurowany zostanie konkurs dla dorosłych, którego nagrodą jest duży kosz zakupów w supermarkecie Carrefour.

Przez cały czas trwania imprezy będą odbywały się konkursy przygotowane przez organizatorów oraz partnerów imprezy, dlatego warto spędzić ten czas na świeżym powietrzu.

Piknik Rodzinny "Dzień Sąsiada" na osiedlu Piastów

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.