Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 września 2018
  • 7 września 2018
  • wyświetleń: 6467

Zmiana organizacji ruchu przy nowym centrum przesiadkowym

Rozpoczęło się frezowanie nawierzchni asfaltowej w sąsiedztwie budowanego centrum przesiadkowego w Pszczynie. W związku z powyższym zmieniona została organizacja ruchu.

Zmiana organizacji ruchu przy nowym centrum przesiadkowym - 09.2018 · fot. nadesłane przez Czytelnika


Prace rozpoczęły się na ulicy Kościuszki, na pasie w stronę dworca. Teraz, aby dojechać do stacji PKP, trzeba jechać drugą nitką (w kierunku ronda). Natomiast wyjazd z dworca możliwy jest wyłącznie ulicą Sokoła.

Jak informuje wykonawca - Firma Budowlana Mazur, kolejne prace będą przeprowadzone na pasie w stronę ronda. Następna będzie ulica Sokoła, od skrzyżowania obok dawnego baru Pod Dębem aż do nowo budowanego odcinka drogi łączącej ul. Sokoła z ul. Bogedaina.

Zmiana organizacji ruchu przy nowym centrum przesiadkowym - 09.2018
Zmiana organizacji ruchu przy nowym centrum przesiadkowym - 09.2018 · fot. nadesłane przez Czytelnika


Prowadzący prace budowlane równocześnie proszą kierowców o niezatrzymywanie się na ulicy Kościuszki oraz Sokoła, gdzie wprowadzono taki zakaz (wyjątkiem są taksówki, dla których tymczasowo przeniesiono postój).

new, BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.