pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 29 sierpnia 2018
  • 24 września 2018
  • wyświetleń: 23191

[WIDEO, ZDJĘCIA] Festiwal Rekreacji i Sportu i Maraton Zumby

W niedzielę, 23 września na pszczyńskim rynku odbył się II Festiwal Rekreacji i Sportu połączony z V Charytatywnym Maratonem Zumby. Podczas akcji zebrano 6171,46 zł na rzecz Natalii Paleczny, która po walce z rakiem straciła nogę.

Reklama

II Festiwal Rekreacji i Sportu w Pszczynie - 23.09.2018 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


O godzinie 10.00 rozpoczęły się prezentacje stowarzyszeń i klubów sportowych. Była okazja do zapoznania się z ich szeroką ofertą aktywnego spędzania czasu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. O godzinie 14.00 rozpoczął się Charytatywny Maraton Zumby. To już po raz piąty SPOT Fitness wraz z pomocą pszczyńskich zumbiarek zaprosił na świetną zabawę na pszczyńskim rynku. Jak co roku licencjonowani instruktorzy zumba fitness zawitali z różnych stron Polski i Śląska, aby pomóc w akcji i wesprzeć podopiecznych stowarzyszenia Omnibus.

V Charytatywny Maraton Zumby w Pszczynie - 23.09.2018 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl
Tym razem podczas Festiwalu Rekreacji i Sportu oraz w trakcie Maratonu Zumby można było przekazać datki dla Natalii Paleczny, która po walce z rakiem straciła nogę. Wraz z Omnibusem zbierano pieniądze na protezę, aby Natalia mogła normalnie żyć. Ponadto Karo&Patul zaprosiły do stoiska pszczyńskich zumbiarek, gdzie czekały pyszne wypieki, ciasta i ciasteczka - wystarczył tylko datek do puszki dla Natalii. W sumie udało się zebrać 6171,46 zł na ten cel.

Na zakończenie sportowych atrakcji wystąpił już tradycyjnie zespół sPolish Radio.

II Festiwal Rekreacji i Sportu i Maraton Zumby - 23.09.2018 · fot. Grzegorz Załucki


Loading...

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.