Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 7194

Policjanci zatrzymali kolejnych pijanych kierowców

W ostatnim tygodniu policjanci z Pszczyny zatrzymali kolejnych pijanych kierowców. Zdarzali się również i tacy prowadzący, którzy siadali za kółko, pomimo orzeczonych zakazów.

Już 6 sierpnia w Pszczynie policjanci zatrzymali dwóch pijanych kierowców. Kontrole wykazały, że kierujący Citroenem C5 miał ponad 3 promile, natomiast kierowca Fiata Punto - 0,85 promila.

Dwa dni później zatrzymany w Warszowicach został motorowerzysta. 61-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju kierował jednośladem marki Zipp, pomimo orzeczonego sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

10 sierpnia w ręce policjantów wpadło czterech kierujących, którzy również w żadnym wypadku nie powinni byli prowadzić. 35-latek z powiatu pszczyńskiego, zatrzymany w Jankowicach, jechał samochodem marki Audi, choć już wcześniej decyzją Starostwa Powiatowego zostału mu zatrzymane prawo jazdy. W Warszowicach 35-letni mieszkaniec Żor prowadził Fiata Albea, pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydanego przez sąd w Rybniku.

Jeszcze tego samego dnia w Studzionce policjanci ujęli 62-letniego mieszkańca naszego powiatu, który kierował motorowerem marki, będąc w stanie nietrzeźwości. Miał 3,6 promila! Około promila miał też inny mieszkaniec naszego regionu, który jechał Mercedesem ulicami Woli.

W sobotę w Pielgrzymowicach złapano 45-letniego mieszkańca Żor, który kierował motorowerem będąc w stanie nietrzeźwości. Dwa badania wykazało ponad promil. Szybko okazało się również, że mężczyzna naruszył zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Żorach.

W niedzielę policjanci zatrzymali w Piasku 49-letniego mieszkańca Mikołowa. Mężczyzna zdecydował się prowadził samochód Renault Clio, choć był pod dużym wpływem alkoholu. Miał około 1,6 promila.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.