pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 6 sierpnia 2018
  • 11 września 2018
  • wyświetleń: 4132

Dni NATO & Dni Sił Powietrznych Armii Republiki Czeskiej w Ostrawie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Koło Terenowe przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza członków i sympatyków PTTK na zorganizowany wyjazd z Pszczyny do Ostrawy (Czechy) na pokazy lotnicze Dni NATO & Dni Sił Powietrznych Armii Republiki Czeskiej, które odbędą się w sobotę, 15 września.

Dni NATO w Ostrawie są największym lotniczym oraz wojskowym wydarzeniem związanym z bezpieczeństwem w Europie Środkowej. Ich celem jest pokazanie publiczności możliwie najszerszego zakresu dostępnych środków w Republice Czeskiej i jej sojuszników - w dziedzinie bezpieczeństwa. Impreza pełna wrażeń i emocji. Odpowiednia dla mężczyzn, kobiet i dzieci w różnym wieku.

Koszt wycieczki wynosi 60 zł (członkowie PTTK z opłaconą składką za 2018 r.) lub 65 zł (pozostali uczestnicy). W cenie: transport autokarem, parking, ubezpieczenie NNW i KL, formalności załatwiane przez opiekuna - pilota.

Wyjazd w dniu 15 września o godz. 5:30 spod hotelu PTTK w Pszczynie, ul. bpa B. Bogedaina 16, powrót ok. godz. 19:30.

Zapisy w biurze PTTK w Pszczynie, ul. Rynek 15, tel. (32) 449-11-23 - do 12 września. Więcej szczegółów na stronie: www.pttk-pszczyna.slask.pl.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj