Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2018
  • 6 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 14023

Łukasz Piszczek kończy karierę w reprezentacji Polski

Łukasz Piszczek pożegnał się dziś z reprezentacją Polski. Goczałkowiczanin na facebooku i Instagramie ogłosił decyzję, jak sam mówi - ciężką i po wielu przemyśleniach.

Loading...


Łukasz Piszczek w reprezentacji Polski rozegrał 65 spotkań i strzelił trzy bramki. W kadrze zadebiutował 3 lutego 2007 w meczu z Estonią (4:0). Ostatnim jego spotkaniem był mundialowy mecz z Kolumbią. Reprezentował biało-czerwone barwy na wielkich turniejach: mistrzostwach świata i mistrzostwach Europy, stanowiąc ważny trzon zespołu. Był filarem obrony i zdecydowanie najlepszym polskim prawym obrońcą ostatnich lat.

- Był to wyjątkowy czas. Będę go zawsze bardzo miło wspominał. Dziękuję przede wszystkim Kibicom za wsparcie, Trenerom: Leo Beenhakkerowi, Franciszkowi Smudzie, Waldemarowi Fornalikowi i Adamowi Nawałce dziękuję za zaufanie. Zawsze starałem się nauczyć od nich jak najwięcej, czerpać z ich doświadczenia i wiedzy. Dziękuję wszystkim osobom związanym z każdym sztabem szkoleniowym i moim kolegom z boiska, z którymi wspólnie miałem zaszczyt reprezentować Polskę w tych 65 meczach z orłem na piersi. Zostawię w swojej pamięci mecze, w których swoją grą dawaliśmy wszystkim Kibicom wiele radości - napisał w sobotę w mediach społecznościowych.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.