pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 26 lipca 2018
  • 27 lipca 2018
  • wyświetleń: 47678

[ZDJĘCIA] Podtopienia po ulewie w Goczałkowicach i Pszczynie

W czwartek po południu padający bardzo gęsto przez kilkadziesiąt minut deszcz doprowadził do wielu podtopień w naszym regionie. Część gospodarstw pozbawionych zostało również prądu. Na ulicach co chwilę słychać było pojazdy straży pożarnej wyjeżdżające do kolejnych interwencji.

Podtopienia w Goczałkowicach-Zdroju - 26.07.2018 · fot. nadesłane przez czytelników / Pszczyna i okolice - informacje drogowe, Mario, O., Marek, Mariusz Drozdek, Smerf


Najtrudniejsza sytuacja była w Goczałkowicach-Zdroju na ulicy Głównej oraz na drogach do niej przyległych. W niektórych miejscach woda sięgała kolan.

Słowackiego, Daszyńskiego, osiedle, Podtopienia
Ulica Słowackiego na osiedlu Daszyńskiego po czwartkowej ulewie · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Podtopiona była także ulica Słowackiego w Pszczynie na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z DK-1 a skrzyżowaniem z ulicą Morcinka. Wysoki poziom wody uniemożliwiał wielu mieszkańcom dotarcie do domów.

Zła sytuacja była nie tylko na drogach. W wielu domach nie było prądu. Do godzin wieczornych energii elektrycznej byli pozbawieni mieszkańcy Goczałkowic-Zdroju, Łąki, Poręby, Kobielic, Czarkowa i Radostowic.

Zalana ulica Główna w Goczałkowicach-Zdroju:

new, sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.