pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 października 2005
  • wyświetleń: 1254

Kolejne konkursy fotograficzne

Kolejne konkursy fotograficzne
Najlepsze zdjęcie konkursu fotograficznego pt. Wspomnienia z wakacji, organizowanego w 2004 roku przez Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej, fot. Anna Rusek


Na portalu pless.pl trwa konkurs na najlepsze zdjecie z wakacji, tymczasem Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie zaprasza do udziału w kolejnych konkursach fotograficznych.

Tematyka zdjęć to „Walory turystyczne ziemi pszczyńskiej” oraz „Przez aktywność do zdrowia”. W konkursie może brać udział młodzież ucząca się i studiująca z terenu powiatu pszczyńskiego.

Na konkurs można nadesłać dowolną ilość prac w postać odbitek czarno-białych lub kolorowych o wymiarach 13x18 cm lub większych. Prace należy opisać, tj. podać imię i nazwisko, adres domowy, klasę i szkołę (uczelnia) oraz telefon kontaktowy i e-mail. Opisy najlepiej umieścić na samoprzylepnych karteczkach.

Wszystkie prace należy składać w siedzibie Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie ul. 3. maja 7.( tel. 210-24-98, e-mail: poppszczyna@wp.pl) w terminie do 10 listopada 2005 roku. Dla zwycięzców konkursów przygotowano atrakcyjne nagrody, poza tym najlepsze prace zostaną zaprezentowane na łamach portalu pless.pl.

mot / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.