pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 23 lipca 2018
  • wyświetleń: 26521

[FOTO] Wypadek na DK-1: ciężarówka zderzyła się z osobówką

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W poniedziałek, 23 lipca kilka minut po godzinie 14:00 na krajowej jedynce w stronę Katowic, na wysokości skrzyżowania z ulicą Męczenników Oświęcimskich (DW 933) zderzyły się dwa pojazdy: ciężarowy i osobowy.

Zderzenie ciężarówki z osobówką na DK-1 w Pszczynie - 23.07.2018 · fot. pless.pl / nadesłane przez czytelnika


Na miejsce zadysponowano straż pożarną, pogotowie ratunkowe oraz policję. Z nieoficjalnych ustaleń naszego portalu wynika, że do zderzenia doprowadził kierowca samochodu ciężarowego marki DAF, który najechał na tył Fita Bravo. Autem osobowym podróżowało pięć osób. Wszyscy zostali przebadani przez obecny na miejscu zespół ratownictwa medycznego. Lekarz podjął decyzję o hospitalizacji jednej osoby.

W związku z tym, że do szpitala trafiła jedna osoba i nie wiadomo było jakie dokładnie odniosła obrażenia, policjanci musieli sporządzić dokumentację wypadku drogowego. Przez około godzinę ruch drogą krajową nr 1 w stronę Katowic był utrudniony.

Miejsce zdarzenia

BM, sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj