pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 września 2005
  • wyświetleń: 4017

Brązowy Krzyż Zasługi dla Wiceprzewodniczącej Rady

Brązowy Krzyż Zasługi dla Wiceprzewodniczącej Rady
fot. powiat


W dniu 23 września podczas uroczystych obchodów 15-lecia Polskiej Izby Turystyki oraz Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, mieszanka Pszczyny i Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu – Pani Annak Kuś Wiktorko otrzymała z rąk podsekretarza Stanu przy Ministerstwie Gospodarki brązowy Krzyż Zasługi Prezydenta RP za wkład i rozwój turystyki.

We wniosku czytamy:
Anna Kuś-Wiktorko nieprzerwanie od 12 lat prowadzi działalność Organizatora turystyki i kieruje własną dizałalnością biura podróży w Pszczynie. Jest to osoba zaangażowana w prace społeczne na rzecz rozwoju turystyki zarówno na szczeblu lokalnym jak i ogólnopolskim. W ramach struktur branżowych od 1995 roku jej Biuro Podróży "Polan" jest członkiem ogólnopolskiej organizacji samorządowej zrzeszającej biura podróży – Polskiej Izby Turystyki.

Od 2000 r, już drugą kadencję, Anna Kuś-Wiktorko uczestniczy w pracach władz Izby pełniąc funkcję członka Rady Naczelnej PIT w Warszawie, pracuje w Komisji Turystyki Młodzieżowej, bierze aktywny udział w pracy tej organizacji mi.in. zajmując się organizacją wystaw i targów branżowych. W strukturach regionalnych Anna Kuś-Wiktorko jest obecnie V-ce Prezesem Oddziału Śląskiego Polskiej Izby Turystyki, zajmuje się organizacją pracy Oddziału, wyjazdami studyjnymi oraz szkoleniami branżowymi. Od 2004 roku jest członkiem-założycielem Śląskiej Organizacji Turystycznej z siedzibą w Katowicach. W styczniu br. zainicjowała również tworzenie Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Pszczyńska” w ramach programu POT. W 2002 roku otrzymała wyróżnienie Marszałka Województwa Śląskiego za aktywny udział w pracach nad kreowaniem pozytywnego wizerunku Województwa Śląskiego oraz osobiste zaangażowanie w tworzenie produktu turystycznego i podnoszenie jakości usług turystycznych.

W 2002 roku otrzymała Dyplom Uznania Ministra Gospodarki za aktywny udział nad kreowaniem wizerunku i rozwojem polskiej turystyki oraz osobiste zaangażowanie w podnoszenie jakości usług tur. Anna Kuś-Wiktorko aktywnie uczstniczy w życiu społecznym Powiatu Pszczyńskiego, promując jego walory turystyczne oraz pełniąc funkcje Radnej: od X 1998 r. do X 2002 Radna Rady Miejskiej w Pszczynie, członek dwóch Komisji: Oświaty, Kultury i Turystyki oraz Gospodarczej, od XI 2002 Radna oraz V-ce Przewodnicząca Rady Powiatowej w Pszczynie, członek Komisji Samorzadnosci, Promocji i Rozwoju Powiatu oraz Komisji Edukacji.

Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.