Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 lipca 2018
  • wyświetleń: 2185

Pawłowice: wzdłuż Wodzisławskiej powstaje ścieżka rowerowa

Wykonano znaczną część robót budowlanych prowadzących do powstania ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż ulicy Wodzisławskiej w Pawłowicach.

Wzdłuż ul. Wodzisławskiej w Pawłowicach powstaje ścieżka rowerowa - 07.2018 · fot. UG Pawłowice


Trwają prace budowlane w ramach III etapu budowy ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż ul. Wodzisławskiej. Ostatni już etap inwestycji obejmuje powstanie ścieżki rowerowej o długości 830 metrów od ul. Kruczej do ul. Górniczej.

Odcinek pomiędzy skrzyżowaniami ul. Wodzisławskiej z ul. Górniczą prawie w całości został już wybrukowany. Ze względu na ukształtowanie terenu, ścieżka rowerowa na tym odcinku jest oddzielona od chodnika pasem zieleni. W miejscu zatoki autobusowej ścieżka poprowadzona jest za peronem i wiatą przystankową.

Kolejnym etapem będzie budowa odcinka ścieżki pieszo-rowerowej od ul. Górniczej do ul. Kruczej. Równolegle prowadzone są prace po przeciwnej stronie ulicy, gdzie trwa budowa dwumetrowego chodnik o długości ok. 300 m, umożliwiającego bezpiecznie przejście od przystanku Pawłowice Skrzyżowanie do stacji paliw Crab.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.