pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 18 lipca 2018
  • 20 lipca 2018
  • wyświetleń: 5899

ZM Henryk Kania partnerem Ekstraklasy na kolejny sezon

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Zakłady Mięsne Henryk Kania" podaj

ZM Henryk Kania S.A. przedłużyły umowę z Ekstraklasa S.A., na mocy której od 2017 roku są Partnerem Oficjalnym Ekstraklasy. Kontrakt podpisano do końca sezonu 2018/2019.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
fot. Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.


Na mocy umowy, marka Henryk Kania nadal będzie się pojawiać w różnych formatach reklamowych na stadionach wszystkich klubów Ekstraklasy przez cały sezon 2018/2019. Działania promocyjne obejmą również m.in.: wykorzystanie partnerskiego znaku graficznego, szeroką obecność w kanałach social media Ekstraklasy oraz świadczenia telewizyjne.

- Nasza współpraca z Ekstraklasą przebiega bardzo pomyślnie. Daje nam realne i efektywne przełożenie w postaci stałego wzrostu znajomości marki Henryk Kania. Dlatego też związaliśmy się z Ekstraklasą na kolejny sezon mając w planach szereg aktywności reklamowych i wizerunkowych, które pozytywnie wpłyną zarówno na siłę naszego brandu, jak i na dalszy wzrost jego wartości - mówi Grzegorz Minczanowski, prezes zarządu ZM Henryk Kania S.A.

ZM Henryk Kania


- Po raz kolejny Ekstraklasa udowodniła, że jest doskonałą platformą marketingowo-sprzedażową dla marek, które chcą być obecne na arenie ogólnopolskiej. Dlatego też, cieszymy się bardzo, że już kolejny sezon będziemy współpracować z marką Henryk Kania. W tym roku zapewnimy wsparcie produktowe dla naszego Partnera zarówno na boisku, w telewizji, jak i na naszych coraz bardziej zasięgowych kanałach social media - mówi Marcin Animucki, prezes zarządu Ekstraklasa S.A.

Kontrakt wchodzi w życie już od 1. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy, która rozpocznie się 20 lipca meczem Miedzi Legnica z Pogonią Szczecin. Tego samego dnia wicemistrz kraju - Jagiellonia - podejmie u siebie Lechię Gdańsk, a dzień później mistrz Polski - Legia Warszawa - zagra na swoim stadionie z Zagłębiem Lubin.

new / pless.pl, źródło: ZM Henryk Kania S.A.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Zakłady Mięsne Henryk Kania

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Zakłady Mięsne Henryk Kania" podaj