Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 lipca 2018
  • wyświetleń: 5348

Strażacy z OSP Goczałkowice-Zdrój otrzymali nowy sprzęt ratowniczy

11 lipca w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Goczałkowice-Zdrój miało miejsce podpisanie umowy i oficjalne przekazanie strażakom sprzętu ratowniczego zakupionego przez gminę Goczałkowice-Zdrój.

Strażacy z OSP Goczałkowice-Zdrój otrzymali nowy sprzęt ratowniczy - 11.07.2018 · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Gminę Goczałkowice-Zdrój reprezentowała Wójt Gminy Gabriela Placha. OSP Goczałkowice-Zdrój reprezentował Prezes Jerzy Sodzawiczny. Przekazane zostały: zestaw narzędzi hydraulicznych, defibrylator oraz zestaw ratowniczy PSP R1 z deską ortopedyczną. Wartość zakupionego sprzętu to 43.440 zł.

Sprzęt został zakupiony w ramach dotacji na zakup sprzętu dla ochotniczych straży pożarnych realizowanej z Funduszu Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - Funduszu Sprawiedliwości. Dysponentem Funduszu jest Minister Sprawiedliwości. Na zakup sprzętu gmina Goczałkowice-Zdrój pozyskała dotację w wysokości 43.005,60 zł. Wkład własny gminy wyniósł 1%.

new / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.