pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 17 lipca 2018
  • wyświetleń: 18686

Koniec nielegalnego "salonu samochodowego" w Kobiórze

Na parkingu przed "Sikorką" w Kobiórze postawiono znaki o zakazie parkowania samochodów na sprzedaż. Urząd Gminy zastrzega, że jeśli zakaz będzie łamany, wówczas podjęte zostaną "radykalne kroki".

Od pewnego czasu dużym problemem budzącym kontrowersje wśród radnych i mieszkańców jest wykorzystywanie parkingu przed "Sikorką" jako miejsca wystawiania samochodów przeznaczonych do sprzedaży bez zgody gminy, będącej właścicielem tego terenu.

- Ponieważ gmina nie może udostępniać nieodpłatnie terenu na cele prowadzenia działalności gospodarczej w najbliższych dniach zostaną w tym miejscu umieszczone tablice informacyjne o zakazie parkowania samochodów na sprzedaż - poinformował Urząd Gminy w Kobiórze. - W przypadku łamania tego zakazu będziemy zmuszeni podjąć bardziej radykalne kroki w celu wyeliminowania tego procederu - ostrzega.

W tym roku planowana jest przebudowa opisanych parkingów na cele związane z węzłem przesiadkowym.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.