pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 15 lipca 2018
  • 20 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 38573

[WIDEO, ZDJĘCIA] Święto kolorów w parku. Burmistrz strzelał z działka!

Jedną z największych atrakcji towarzyszących tegorocznej edycji Dni Pszczyny było święto kolorów. W parku, nieopodal sceny głównej, kilkaset osób obrzucało się kolorowymi proszkami. W zabawie wziął udział nawet burmistrz Dariusz Skrobol, który specjalnie na tę okazję przygotował działko na sprężone powietrze!

DNI PSZCZYNY 2018 - Eksplozja Kolorów - 18.08.2018 r. · fot. Andrzej Grynpeter


W ramach imprezy odbyły się trzy wyrzuty kolorów. Pierwszy z nich odbył się o godzinie 16.00, kolejny o 17.30, a po raz ostatni barwne proszki poszybowały w powietrze o godzinie 19.00. W kolorowej zabawie wziął udział burmistrz Dariusz Skrobol, który jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem wyrzutu został solidnie obsypany przez mieszkańców Pszczyny.Holi Festival Poland to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia "malowanie" się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

Święto Kolorów w Pszczynie - 18.08.2018 · fot. pless.pl


Zapis relacji na żywo z godziny 16.00Loading...

ab, BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.