pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 8 lipca 2018
  • wyświetleń: 5866

[WIDEO] Całe życie uczysz się miłości - szlagier kręcony w Pszczynie

Wielokrotnie krajobrazy Pszczyny były tłem dla teledysków do piosenek z różnych gatunków muzyki. W naszym mieście powstawały wideoklipy do kawałków hip-hopowych, disco-polo i rockowych. Dziś prezentujemy utwór "Całe życie uczysz się miłości" Krzysztofa Koniarka, który wiosną królował na listach szlagierów. Zdjęcia wykonano m.in. w parku oraz na pszczyńskiej starówce.Krzysztof Koniarek to jedna z największych gwiazd sceny muzycznej tego gatunku. Jest laureatem wielu przeglądów i festiwali. Jego piosenki emitowane są w kilku stacjach telewizyjnych i radiowych. Można je oglądać na antenach TVS, Disco Polo Music, TVR, Polo TV, a także słuchać w rozgłośniach Radio Silesia, Radio Piekary czy Radio Fest.

W SzlagListowym podsumowaniu na Hit Roku Radia Silesia inna piosenka Krzysztofa Koniarka p.t. "Tylko Ciebie Chcę" otrzymała Grand Prix za rok 2017, natomiast w podsumowaniu Listy Ślaskich Szlagierów za rok 2017 podczas uroczystej Gali, Krzysztof otrzymał nagrodę publiczności.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.