Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 4 lipca 2018
  • 23 lipca 2018
  • wyświetleń: 1550

Półkolonie pełne zagadek z suszeckim GOK-iem

Za nami:

Zagadki, tajemnice, odkrywanie skarbów, budowanie bazy ... taki będzie Tydzień Detektywistyczny z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Suszcu.

Pięciodniowe półkolonie odbędą się w terminie 30 lipca - 3 sierpnia na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu. W półkoloniach mogą wziąć udział dzieci w wieku 7+. Koszt półkolonii to kwota 250 zł. W cenę wliczono obiady, przekąski (owoce), wodę, opiekę wychowawców, ubezpieczenie, pieszą wycieczkę.

Zapisy przyjmowane są w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu na podstawie uzupełnionej karty zgłoszeniowej. Kartę zgłoszeniową wraz z opłatą należy dostarczyć do GOKu w terminie do 20 lipca. Płatności można dokonać przelewem, gotówką lub kartą.

Jeśli masz pytania, zapraszamy do biura merytorycznego Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynnego od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00. Informacje można uzyskać także pod numerem tel. (32) 212-44-91 wew. 21 lub wysyłając maila: kasia@kulturasuszec.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.