pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 września 2005
  • wyświetleń: 1737

Siedmioro uczniów otrzymało stypendia

Siedmioro uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych w powiecie pszczyńskim otrzymało stypendia przyznane przez starostę pszczyńskiego. Dwójka będzie dostawała po 250 zł miesięcznie, pozostali po 150 zł miesięcznie.

Stypendystami zostali: Agnieszka Radwan z Zespołu Szkół Rolniczych w Pszczynie, Mateusz Krawiec, Patrycja Wykręt i Tomasz Makówka (wszyscy z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli), Tomasz Skrzypczyk z Zespołu Szkół Samochodowych w Pszczynie oraz Damian Jabłeka i Magdalena Kocima z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Pszczynie. Jak się dowiedzieliśmy w starostwie, kandydatów do stypendiów typowały szkoły. Wnioski analizowała komisja w składzie: wicestarosta Krystian Szostak (przewodniczący), naczelnik wydziału oświaty starostwa Krystyna Świerkot-Żmij, radni Józef Pabin i Ryszard Kurtok. Jak nam wyjaśniał wicestarosta, to stypendia dla osób mających szczególne osiągnięcia.

Więcej, czytaj w papierowym wydaniu Echa.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.